POSILOVNA

Součástí našeho lezeckého centra je i samostatná posilovna, kde můžete začít nebo zakončit váš lezecký trénink a doplnit chybějící muskulatůru.

Svůj lezecký trénink můžete zakončit v naší posilovně. Najdete zde celkem solidní výběr činek, několik posilovacích strojů, rotoped, TRX i boxovací pytel. Pokud vás nebaví cvičit samotné, nebo nevíte jak na to, můžete zkusit náš kruhový trénink.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Nebaví Tě prohlížení se v zrcadle a monotonní zvedání želez v posilovně? Chceš udělat něco víc pro sebe a své tělo? Chceš se naučit posilovat a trénovat efektivně? Tak právě pro Tebe je určen náš kruhový trénink.

O co jde

O co jde

Kruhový trénink představuje intenzivní formu cvičení zaměřenou především na zvýšení kondice, celkového zesílení a vyrýsování postavy. Jedná se ideální formu cvičení pro podporu spalování tuků, vhodnou pro lezce i nelezce, muže i ženy. Cvičíme v samostatné posilovně v menších skupinkách, za dobrého počasí pak i venku v přírodě.
Termíny

Termíny

Aktuálně cvičíme každé úterý od 21:00 do 22:00 a každý čtvrtek od 20:00 do 21:00.
Jak se přihlásit

Jak se přihlásit

Pokud Vás kruhový trénink zaujal a chtěli byste se přidat, máte dvě možnosti. Můžete nám zavolat na číslo +420 608 983 181 nebo můžete nás kontaktovat e-mailem (kurzy@lezeckekurzy.cz). Obratem Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi všechny podrobnosti.