Skupinám - mateřským školkám, školám, pracovním kolektivům nebo sportovní klubům - na vyžádání rádi připravíme skupinovou akci na skalách nebo lezecké stěně podle vašich požadavků. Nemáte-li ale přesnou představu, jak by měla taková lezecká akce vypadat, rádi vám „ušijeme program na míru”. Podle vašich požadavků s vhodnou náplní, připravíme cenovou nabídku a celý program s našimi instruktory následně připravíme a zrealizujeme.

Vedle akcí na naší domovské lezecké stěně v Praze Ruzyni, kde máme velkou vnitřní i venkovní stěnu, boudrovku s posilovnou jsme schopni v případě zájmu připravit program také v ostatních skalních oblastech a v obvyklých skalních lokalitách (Srbsko u Berouna či Kamýk nad Vltavou) nebo kde v lokalitě pro vás zajímavé.

Program zabezpečujeme standardně v českém jazyce, ale po předchozí dohodě je možné vést výuku i v angličtině. Ideální délka programu je 2 hodiny, ale je možné zajistit i celodenní akci.

V případě, že máte nějaké dotazy nebo zájem o organizaci konkrétní akce, můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 608 983 181 (10-18 hod), nebo nám můžete napsat e-mail na adresu kurzy@lezeckekurzy.cz.

NAROZENINOVÉ OSLAVY A PÁRTY

V rámci skupinových akcí nabízíme zorganizování narozeninové (nebo jiné) párty spojené s lezením. Vyzkoušíte si lezení s lanem, popřípadě pro ty více bojácné můžeme nabídnout bouldrovací místnost (lezení bez lana, s odskokem do měkkých matrací) a malý bouldrovací kámen přímo pod stěnou.

V závislosti na počasí se akce může konat na naší vnitřní nebo venkovní stěně. Akci je možné také uspořádat venku na skalách. Doporučujeme skály Srbsko u Berouna či Kamýk nad Vltavou, ale nebráníme se akci uspořádat i na skalkách, které máte blízko domova.

Narozeninovou akci nebo párty můžeme uspořádat i pro opravdu malé děti. Do našeho kroužku lezení chodí i 4-leté děti. Ideální jsou 2 hodiny lezení a poté můžete ještě zůstat v posezení a dojíst dort, ale přizpůsobíme se Vaší představě.

V případě, že máte nějaké dotazy nebo zájem o organizaci konkrétní akce, můžete nás kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 608 983 181 (10-18 hod), nebo nám můžete napsat e-mail na adresu kurzy@lezeckekurzy.cz.

AKCE PRO ŠKOLNÍ KOLEKTIVY

Základním, středním i vysokým školám poskytujícím svým studentům v rámci výuky tělesné výchovy možnost výběru z různých pohybových aktivit nabízíme komplexní zajištění předmětu tělesná výchova - sportovní lezení.

V případě zájmu zorganizujeme i jednorázové akce nebo lezecké soutěže pro děti školního i předškolního věku, vhodné například jako náplň sportovních či dětských dnů.

AKCE PRO PRACOVNÍ KOLEKTIVY

Pracovní kolektivy mohou využít jednorázové teambuildingové akce. Obvyklá délka jedné akce je přibližně 3 až 4 hodiny, během kterých okusíte, co lezení na stěně obnáší. Účastníci se pod vedením profesionálních instruktorů jistí navzájem, což posiluje vzájemnou důvěru v kolektivu a pomůže k nenásilnému seznámení mezi kolegy. Program je vhodný i pro méně sportovně založené jedince.

Naše kurzy a individuální lekce jsou také oblíbenou součástí v programech zaměstnaneckých benefitů. Jejich přesnou formu je možné upravit dle požadavků zaměstnavatele.

AKCE PRO SPORTOVNÍ KLUBY

Sportovní kluby mohou s naší pomocí využít specifika sportovního lezení především v rámci zimní nebo silové přípravy, případně i jako zpestření běžného tréninku.

V průběhu kurzu zábavnou formou posílíte prsty, paže a horní polovinu těla vůbec. Lezení vám pomůže zlepšit celkovou koordinaci, rozvine vaši obratnost a v neposlední řadě posílí vzájemnou důvěru a týmového ducha ve vašem kolektivu.

Program kurzu vám navrhneme vždy na míru s ohledem na zaměření vašeho klubu nebo oddílu.